Jarní Blatiny 2007

Je to už celé čtyři týdny, co proběhla třetí a tedy již tradiční oddílová akce na Blátinách. Z jakýchsi neznámých a pravděpodobně nepochopitelných důvodů ještě nebyl sepsán článek, a tak se pokusím posbírat všechny své zapamatované zážitky a poznatky z psaní slohů ve škole, abych podala alespoň stručnou zprávu.

V pátek vyjelo z Brodu auto v obsazení Ivan, Ondra, Tvrďák a (růže mezi trním) Denča. Všici večer zaparkovali v hospodě (taky tradičně).
To se ale dovídáme až druhý den, kdy se ještě nedospalí ocitáme pod Drátníkem. Lezenici po celý den vyrušuje jen parno, domnělý zákaz používání maglajzu, velký počet lezeckých nadšenců (skoro jako když jsou na Suškách Holanďani) a nakonec i déšť.
Večer se střídá hospoda, útulná kavárna (kafe HOFR je po Drátníku a Palicích největší chloubou okolí) a zase hospoda. Zbytek večera v zábavě pokračuje na chatě a před chatou, respektive za chatou. Bohužel o průběhu večera nemohu více vypovědět, neboť všechno mé činění zůstává (snad) jen v pamětích účastníků akce.
V neděli, další, druhý nebo třetí den, se lezlo opět na Drátníku. Hlava mi to už nebrala… Snad si všici zalezli, já spala v lese. Snad si všici zalezli a užili si to a snad i příště se lidičky zvednete, vezmete svý známý a pojedete na Podzimní Blátiny 07. Snad bude opět taková sranda jako byla teď.
Lidi díky všem! „A bděte.“
written by: Gabča Vráblíková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *