Muchovman 2013

I letos jsme sebrali odvahu a s něžným i chlapským týmem ŽeleznýchBroďaček a Broďáků  jsme se počtvrté zúčastnili téhle skvělé akce. A našel se i největší borec, který si všechny disciplíny „střihl“ sám a jen tak mimochodem ještě zvládl zvítězit v jedné z týmových kategorií stejně jako minulý rok – Jirko, gratulujeme!!

Kluci si oproti loňsku výrazně vylepšili čas, na čemž měl svým běžecko/lezeckým výkonem zásluhu Janek, který potrénoval, ale hlavně Petr, který nezabloudil na běžecké trase. Ale i Ivan zajel na kole dobrý čas, takže panovala v týmu spokojenost.

V ženské kategorii bylo letos 22 družstev – o třetinu víc než loni, a cíl byl jasný – nesmíme být horší než minulý rok, kdy jsme skončily sedmé. I přes větší konkurenci jsme nakonec obsadily desátou pozici a udržely se ve výsledkově lepší půlce startovního pole. Můj lezecký čas byl podobný jako loni, Lída na kole i na rozbahněné trati zajela pátý nejlepší čas a i Lenka se s výběhem na Muchov poprala statečně. Nezbývá než doufat, že konečně ukončíme „tradici“, že každý rok máme jinou běžkyni, protože kdo jednou běžel, ví, zač je toho loket 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *